Rıdvan Dilmen geçmişe geri döndü! Türk futbolu için çok tartışılacak bir teklif ortaya bıraktı

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, gelecek sezon 20 takımla oynanacak Süper Lig’de Play-Off sisteminin uygun olacağını söyledi. Dilmen, “Belki bir yıllığına olabilir. Tadı damağımızda kaldı, Fenerbahçe-Galatasaray finali olmuştu” dedi.

TV8.5 yorumcusu Rıdvan Dilmen, ‘Yüzde Yüz Futbol’ programında, Play-Off sistemi ve yabancı kuralı tartışmaları hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu.

“FENERBAHÇE YABANCI KURALININ DEVAM ETMESİNİ İSTİYOR”

Yabancı kuralı kararının bir an önce verilmesi gerektiğini söyleyen Dilmen, “Yabancı kuralında okuduğum kadarıyla da sadece Fenerbahçe sınırın devam etmesini istiyor. Fenerbahçe’nin menfaati 7+4 olarak devam etmesi yönünde çünkü yerli oyuncuları çok iyi. Ancak ne karar verilirse verilsin bir an önce verilmesi gerekiyor” dedi.

“TADI DAMAĞIMIZDA KALDI”

Play-Off sisteminin ise gelecek sezon düşünülebileceğini söyleyen Dilmen, “Gelecek sezon olağanüstü bir süreçten dolayı 20 takımla oynanacağı için belki bir yıllığına play-off oynanabilir. Belki de yaşanan o sezonun tadı damağımızda kaldı çünkü Fenerbahçe- Galatasaray finali olmuştu” ifadelerini kullandı.

Ömer Özarslan Spor editörü Haberler.com – Spor

Rıdvan Dilmen Galatasaray Fenerbahçe Spor Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir