Kütahya’da kıyafet pazarı vatandaşların akınına uğruyor

Kütahya’da kıyafet pazarı vatandaşların akınına uğruyor Ramazan Bayramı yaklaşırken esnafı ve vatandaşları bayram telaşı sardı Yaklaşan Ramazan Bayramı sebebiyle Kütahya Belediyesi’nin organizasyonu ile Gaybiefendi Mahallesi’ne kurulan kıyafet pazarı vatandaşların akınına uğruyor.

Kütahya‘da kıyafet pazarı vatandaşların akınına uğruyor

Ramazan Bayramı yaklaşırken esnafı ve vatandaşları bayram telaşı sardı

KÜTAHYA – Yaklaşan Ramazan Bayramı sebebiyle Kütahya Belediyesi’nin organizasyonu ile Gaybiefendi Mahallesi’ne kurulan kıyafet pazarı vatandaşların akınına uğruyor.

110 esnafın tezgah açtığı pazarın Arife gününün gecesine kadar açık kalacağı belirtildi.

Kıyafet pazarı esnafları, bol ürün çeşitleriyle vatandaşlara hizmet sunmanın gayreti içerisinde olduklarını dile getirdiler.

Vatandaşlar, pazarda her bütçeye uygun ürünleri bulmanın mümkün olduğunu ifade ettiler.

Kütahya İşportacılar Esnaf Odası Başkanı Kadir Akkan, yaptığı açıklamada, “Bayram kıyafet pazarımız açıldı. Vatandaşımıza ve esnafımıza hayırlı olsun. Fiyatlarımız mağazalara göre çok çok uygun. Pazarımızda bol çeşit ve makul fiyatlarla halkımızın hizmetinde. Pazarımız 110 esnafla arife günü gece 03.00’e kadar açık olacaktır. Kütahyalılar kıyafet pazarına her yıl yoğun ilgi gösteriyor. Özellikle bu yıl daha fazla ilgiyle karşılaşıyoruz. Emekleri sebebiyle Belediye Başkanı Alim Işık ve Zabıta Müdürü Alparslan Tutar’a teşekkür ederim” diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Kütahya Belediyesi Ramazan Bayramı Kütahya Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir