Kızılcık Şerbeti Pembe kim? Pembe Ünal gerçekte kim, adı ne? Kızılcık Şerbeti Pembe Ünal karakterini kim canlandırıyor?

Kızılcık Şerbeti Fatih kim? Başrolünde Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Mert Yazıcıoğlu ve Zuhal Olcay’ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümü merak uyandırdı. Kullanıcılar, dizinin oyuncu kadrosunu araştırmakta. Kızılcık Şerbeti dizisinin karakterlerinden Pembe, izleyiciler tarafından aratılan konular arasında yer alıyor. Kızılcık Şerbeti Pembe Ünal karakteri merak konusu oldu. Peki, Kızılcık Şerbeti Pembe kim? Pembe Ünal gerçekte kim, adı ne? Kızılcık Şerbeti Pembe Ünal karakterini kim canlandırıyor? Detaylar haberimizde…

KIZILCIK ŞERBETİ KONUSU NEDİR?

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir.

KIZILCIK ŞERBETİ OYUNCULARI KİMLER?

Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncuları arasında Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman gibi isimler yer alıyor.

KIZILCIK ŞERBETİ PEMBE KİM?

Kızılcık Şerbeti dizisinde Pembe karakterini Sibel Taşçıoğlu canlandırmaktadır.

SİBEL TAŞÇIOĞLU KİMDİR?

1995 yılında Bursa Devlet Tiyatrosunda ‘Tılsım’ adlı çocuk oyununda oynadı. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazandı. 2000 – 2003 yılları arasında Tiyatro Fora’da Yan Etkili Konuşmalar, Tekrar Çal Sam, Apaçık adlı oyunlarda oynadı. 2007 yılında Kenter Tiyatrosu’nda Anna Karenina oyununda rol aldı. 1998’den bu yana Rus Gelin adlı ilk sinema filminde ve Kırık Ayna, Mühürlü Güller, Yadigar, Ekmek Teknesi, Gözyaşı Çetesi, Gönül Salıncağı, Serçe ve Pulsar adlı TV dizilerinde rol aldı. Aynı zamanda animasyon filmlerde seslendirme yapmaktadır. Taşçıoğlu, Medcezir adlı televizyon dizisinde Nevin karakterini canlandırmıştır. Taşçıoğlu, Murat Kolçak Köstendil ile evlidir.

Haberler.com / Zehra Aygör – Gündem Kızılcık Şerbeti Kimdir Gündem Magazin Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.